Transport Szczecin
Transport, Usługi

Transport Szczecin

Transport Szczecin. Nasza firma transportowa w Szczecinie oferuje klientom wykwalifikowaną pomoc w transporcie sprzętu AGD, sprzętu specjalnego oraz materiałów budowlanych. Wystarczy skontaktować się telefonicznie z naszymi przedstawicielami a pojazd do 3,5 tony ładowności pojawi się we właściwym miejscu. Poinformuj nas o rodzaju przewożonych rzeczy, odpowiedz na pytania wyjaśniające (na jakie piętro należy wnieść, czy w domu jest winda itp.). Jest to konieczne, aby wybrać optymalny pojazd (z plandeką, blaszak) pod względem wielkości i liczby ładowaczy. Możesz również zamówić przewóz towarowy rzeczy z lotniska lub dworca kolejowego.

Transport w Szczecinie – przewóz materiałów budowlanych

Transport Szczecin
Transport Szczecin

Kable, folia powietrzna, sprzęt załadunkowy, karabinki – wszystko to przyczynia się do zachowania integralności Twojego ładunku. Posiadamy kompletną bazę materiałową i techniczną do niezawodnego transportu wszelkich przedmiotów. Jeśli potrzebujesz transportu w Szczecinie nasza firma jest gotowa zapewnić najlepszą opcję dla pojazdów do 3,5 tony. W naszej flocie znajdują się nowoczesne modele, które są w pełni sprawne. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy gotowi zapewnić odpowiednie pojazdy.

Istnieje możliwość, że budowa i remonty ulegną spowolnieniu ze względu na brak jasnego planu dostaw materiałów budowlanych na plac budowy. A żeby zniwelować wszystkie dodatkowe koszty, potrzebny jest sprawnie działający schemat, bo nawet za czas oczekiwania na materiały też trzeba zapłacić. W naszej firmie wykonującej transport w Szczecinie zapewniona jest możliwość przewozu materiałów budowlanych w dogodnym dla Ciebie terminie. Nie musisz się również martwić o delikatne materiały, takie jak szkło czy płyty gipsowo-kartonowe. Wszystko to bezpiecznie przewieziemy za pomocą odpowiednich materiałów opakowaniowych.

Dość często podczas budowy obiektów wymagane są materiały hydroizolacyjne. Problem pojawia się z ich transportem, ponieważ takie materiały są przechowywane w beczkach i mogą się przewracać podczas transportu. W naszej firmie transportowej w Szczecinie dobrze je zapinamy i przestrzegamy wszystkich zasad transportu. Zorganizujemy ciągły transport materiałów budowlanych.

Transport w Szczecinie – sprzęt specjalny

Kupując sprzęt specjalny, wysyłając go do centrum serwisowego oraz w przypadku transportu w nowe miejsce, możesz skorzystać z usług transportu w Szczecinie. Przewóz sprzętu i wyposażenia specjalnego, odbywa się zgodnie ze wszystkimi wymogami i zasadami bezpieczeństwa.

Przewozimy następujący sprzęt:

  • Medyczny.
  • Budowlany.
  • Dla handlu.
  • Dla gastronomii.
  • Sprzęt budowlany i transportowy.

Zatrudniamy prawdziwych fachowców, którzy wiedzą, jak prawidłowo transportować sprzęt medyczny i sprzęt wielkogabarytowy. Do transportu sprzętu budowlanego wykorzystywane są specjalistyczne pojazdy do 3,5 tony, które różnią się wieloma cechami konstrukcyjnymi i nośnością. Dzięki dużej flocie pojazdów, wiele naszych samochodów jest stale w ruchu. Wykwalifikowani kierowcy z dużym doświadczeniem doskonale studiują każdą trasę, omijają niebezpieczne odcinki drogi i wybierają najbliższą trasę. Sprzęt medyczny oraz inny ładunek są zabezpieczony specjalnymi mocowaniami, aby zapobiec jego upadkowi podczas jazdy.

Transport w Szczecinie – sprzęt AGD i RTV

Transport sprzętu AGD i RTV to jedna z najbardziej poszukiwanych usług naszej firmy. Oferujemy nie tylko transport, ale także pakowanie, załadunek i rozładunek. Nasi pracownicy to doświadczeni i odpowiedzialni specjaliści, którzy bezpiecznie przewiozą 70-calowy telewizor plazmowy czy też obszerną lodówkę.

Cechy transportu sprzętu AGD

  • Duże urządzenia – pralki, lodówki, kuchenki gazowe, zamrażarki – należy przewozić w pozycji pionowej.
  • Ważne jest, aby odpowiednio spakować przedmioty, zabezpieczyć drzwi. Bęben pralki należy przymocować specjalnymi śrubami.
  • Telewizory plazmowe, monitory i inne delikatne urządzenia muszą być starannie chronione nie tylko przed wstrząsami, ale także przed wibracjami.
  • Nie zaleca się układania pudełek z wyposażeniem jeden na drugim. Każdy powinien być prawidłowo umieszczony w korpusie i zabezpieczony zaciskami.

Pracownicy naszej firmy transportowej w Szczecinie poznali już wszystkie niuanse przewozu takiego sprzętu. Posiadają duże doświadczenie w transporcie sprzętu AGD różnego typu, kształtów i rozmiarów. Profesjonalnie zapakują wszystkie przedmioty, zabezpieczą każdy szczegół i zapewnią niezawodną ochronę każdego przedmiotu podczas transportu. Ładowacze mają niezbędną wiedzę o przewozie ładunków: pracują szybko i sprawnie, traktują klientów z szacunkiem, a także od razu rozwiązują każde niestandardowe zadanie. Transport nie sprawi Ci żadnego kłopotu: zajmiemy się nie tylko przewozem towarów czy mebli, ale także ich zapakowaniem, rozpakowaniem i montażem.

Co powiedzieć specjaliście w naszej firmie transportowej w Szczecinie?

Aby zapewnić szybkie dostarczenie ładunku, w rozmowie telefonicznej z naszym pracownikiem podaj informacje dotyczące adresu załadunku i rozładunku, cech wejścia do obiektów. Jeśli podasz przybliżoną wagę i wymiary ładunku, dobierzemy optymalny typ pojazdu. Przy wypełnianiu wniosku podaj dane o wielkości drzwi, klatek schodowych i korytarzy ułatwią nam pracę i pozwolą obliczyć koszt transportu urządzeń.

LIDERPAK przeprowadzki
ul. Siennicka 25B
80-758 Gdańsk
511 835 132
www.liderpak.pl
Krasnal Przeprowadzki
Aleja Wiśniowa 36a
53-137 Wrocław
536 284 408
www.przeprowadzki-wroclaw-24.pl