Ile kosztuje nadruk na koszulce
Moda i uroda, Usługi

Ile kosztuje nadruk na koszulce

Ile kosztuje nadruk na koszulce? Druk to obraz, rysunek, napis lub fotografia naniesiony w określony sposób na tkaninę lub inny podkład. Firma zajmująca się produkcją koszulek z nadrukiem oferuje druk techniką druku cyfrowego, sitodruku, haftu maszynowego lub druku sublimacyjnego. Dzięki ścisłemu przestrzeganiu technologii naniesiony obraz ma dobrą trwałość, nasycenie kolorów, po wielokrotnym praniu zachowuje swój kształt i kolor. A co z materiałem? Doskonale sprawdza się bawełna, elanobawełna, dzianina sportowa. Można zamówić koszulki bez rękawów (plastrony), z rękawkiem i polo. Ale ile kosztuje nadruk na koszulce? Czynników jest wiele, dlatego warto skontaktować się z producentem i poznać dokładny cennik.

Koszulki z nadrukiem – efektowne, wygodne i wytrzymałe

Specjaliści w firmie produkcyjnej opracują projekt i przygotują szablon do aplikacji. Koszulki z nadrukiem wyglądają estetycznie i nie boją się prania, nawet przy wysokich temperaturach wody. Wyprodukowane są z zachowaniem ścisłej technologii, dzięki czemu nadruk nie blaknie, ma dobrą trwałość, nasycenie kolorów, wygląda bardzo efektownie. Koszulki posiadają wysokie właściwości pochłaniające wilgoć, a zatem nie powodują alergii, nie podrażniają skóry u osób o zwiększonej wrażliwości. Świetna opcja dla tych, którzy chcą wyglądać kreatywnie i sportowo. Producent używając nowoczesnych maszyn tworzy niezwykłe nadruki na koszulkach, które doskonale sprawdzają się na zawodach sportowych, podczas treningu lub jako element garderoby codziennej. Czy mogą być przedmiotem marketingowym? Oczywiście, wszystko zależy od potrzeb.  

Jakie technologie są wykorzystywane do produkcji koszulek z nadrukiem?

  • Na koszulki nadruk może być nanoszony metodą druku cyfrowego DTG, dzięki czemu udaje się uzyskać doskonałą jakość wykonania i perfekcyjny nadruk. Dzięki tej technice można osiągnąć nawet bardzo szczegółowe detale w projekcie. Czym jest ta metoda nanoszenia nadruku na koszulki? To naniesienie określonego projektu z grafiki na materiał, a może to być dedykacja, zdjęcie czy grafika. Podczas noszenia użytkownik odczuwa wyjątkowy komfort, ponieważ materiał jest miękki a nadruk niewyczuwalny. Czy trzeba korzystać z gotowych projektów? Nie, każdy może dostarczyć samodzielnie opracowany wzór, bogaty kolorystycznie i nie ma obawy o blaknięcie czy spieranie się.  
  • Od dawna nadruk na koszulki nanoszony jest techniką sitodruku, dzięki czemu osiągane są piękne i żywe kolory. Na czym polega ta metoda? Na nakładaniu farby na koszulki, przy czym każdy kolor nakładany jest oddzielnie.   
  • W przypadku sublimacyjnego druku na koszulkach proces rozpoczyna się od przygotowania projektu i zastosowania odpowiednich tuszów na papierze transferowym. Jeśli koszulki zawierają w swoim składzie poliester, ta technika będzie bardzo wydajna.  
  • Czy haft komputerowy jest odpowiednią metodą nadruku na koszulkach? To doskonała technika znakowania, która polega na wyszywaniu wzorów na pomocą nici.
  • Folia flex w przygotowaniu nadruku na koszulkach? To niezwykle wytrzymała metoda nadruku dzięki zastosowaniu doskonałej folii na odpowiednio przygotowanej dziedzinie lub tkaninie. Klejące właściwości folii dają możliwość uzyskania dogodnego pozycjonowania nadruku na koszulkach. A czy folia flock też jest wykorzystywana do tworzenia nadruków na koszulkach? Jak, najbardziej i jest ona stosowana w przypadku tworzenia wypukłych wzorów. Uzyskany zostaje trwały efekt, dlatego często można ją spotkać zarówno na koszulkach sportowych i modelach codziennych.

Ile kosztuje nadruk na koszulce?

Każda firma produkująca koszulki z nadrukiem druk24.szczecin.pl/oferta/koszulki-i-czapki-z-nadrukiem/ posiada swój cennik, na który składają się różne czynniki. Wybranie złożonej grafiki będzie wiązało się z wyższą ceną, ale uzyskany efekt będzie niesamowity. Zawsze trzeba skontaktować się ze specjalistami, którzy przedstawią koszty i wyjaśnią ich podstawę.

Czynniki mogące wpływać na koszt nadruku na koszulce:

  • Wybrana koszulka do wykonania nadruku, a może być wykonana z różnych materiałów i w określonym wzorze.
  • Zakres zamówienia – ilość koszulek do wykonania nadruku
  • Wielkość nadruku – stopień złożoności wzoru, wybrana kolorystyka
  • Miejsce nałożenia nadruku – wybranie odpowiedniej techniki.

W zależności od wybranej techniki nadruku na koszulkach zostanie podana ostateczna cena. Jeżeli potrzebny jest większy nakład najczęściej stosowaną techniką jest sitodruk. Natomiast metoda folii flex jest wykorzystywana przy małych nakładach Trzeba również wziąć pod uwagę, że nadruk na koszulce wielokolorowy będzie droższy niż jednokolorowy. Ma to odniesienie głównie w sitodruku.

Oryginalne nadruki na koszulkach na zamówienie

Ile kosztuje nadruk na koszulceKoszulki z nadrukiem stały się sposobem wyrażania siebie i dotyczy to osób w każdym wieku. Te same rzeczy w podstawowych kolorach można założyć do pracy i na oficjalne spotkania. Na imprezę można wybrać ciekawe modele ze skomplikowanymi nadrukami. Głównymi zaletami koszulki jest miękkość i wygoda. Dlatego ważna jest jakość tkaniny. Materiał dobierany jest w zależności od rodzaju nadruku. 100% poliester (dzianina sportowa) jest używany do fajnych koszulek z pełnym nadrukiem. Zachowuje wyrazistość obrazu i wytrzymuje pranie bez rozciągania i rolowania. Miłośnicy naturalnych tkanin docenią koszulki wykonane ze 100% bawełny oraz delikatnej elanobawełny.

Druk24 drukarnia Szczecin
al. Wojska Polskiego 39a
70-473 Szczecin
918314747
www.druk24.szczecin.pl