Sztuczne kwiaty
Wnętrza

Sztuczne kwiaty

Nasza internetowa hurtownia sztucznych kwiatów oraz sztucznych dekoracji ma do zaoferowania przepiękne bukiety jednokolorowe i wielobarwne, sztuczne drzewka, główki kwiatowe, gałązki, liście, materiały florystyczne. To tylko kilka głównych kierunków naszej firmy. W ostatnim czasie wśród projektantów dużą popularnością cieszą się sztuczne kwiaty (drzewa, krzewy, winorośle, trawy), które już zdobią wiele pomieszczeń biurowych, domów, mieszkań, restauracji, terenów rekreacyjnych, centrów handlowych itp. Coraz więcej świąt i ceremonii ślubnych ozdabia się sztucznymi kwiatami, gdyż są one mniej kapryśne i zachwycą swoim pięknem i świeżością od początku uroczystości do jej zakończenia.

Hurtownia internetowa sztucznych kwiatów to pełen profesjonalizm w sprzedaży

Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej sztucznych: kwiatów, roślin doniczkowych, płatków kwiatowych, roślin suszonych, doniczek, koszyków, kamyków, a także sztucznych motyli, owoców i torebek ozdobnych. Zapraszamy do współpracy kwiaciarnie, projektantów oraz odbiorców hurtowych w celu dalszej sprzedaży naszych produktów na targowiskach i w sklepach. Naszym atutem jest jakość naszych produktów, atrakcyjne ceny, szybka dostawa. Zrobiliśmy wszystko dla wygody i prostoty składania zamówień, zawsze można kupić u nas sztuczne kwiaty online.
Towary prezentowane w naszym katalogu są zawsze w szerokim asortymencie i co ważne, zawsze w dużej ilości. Nasi specjaliści pomagają poruszać się po cenach towarów, dokonać właściwego wyboru z naszego ogromnego asortymentu, profesjonalnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Dobrze skoordynowana praca naszej hurtowni internetowej mile zaskoczy jakością i dokładnością kompletowania zamówień. Jesteśmy pewni, że nasza firma będzie użyteczna i wygodna dla każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni sztucznych kwiatów

Sztuczne kwiatyW naszej hurtowni dostępnych jest wiele rodzajów sztucznych kwiatów i dekoracji. Tutaj można znaleźć zarówno małe bukiety, jak i duże ekskluzywne kompozycje. Od dawna badamy konsumencki rynek sztucznych kwiatów w Polsce i na podstawie zdobytych doświadczeń sprzedajemy tylko najbardziej popularne, najbardziej poszukiwane artykuły wśród sztucznych kompozycji. Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów i terminową dostawę towarów. Z roku na rok poszerzamy nasz asortyment, zawsze skupiamy się na zapotrzebowaniu klientów.

Pracownicy naszej firmy nieustannie pracują nad ulepszaniem oferty sprzedażowej, mając na uwadze życzenia naszych klientów. U nas każdy może znaleźć bukiety na każdy gust: sztuczne róże, bzy, bratki, dalie, żonkile, malwy, rumianek, fiołki, chryzantemy, gerbery, goździki, krokusy, mieczyki, ostróżki itp. Główki kwiatowe są niezbędnym elementem każdej kompozycja kwiatowej. Kreatywność florystów zamienia je w piękne wiązanki, stroiki na różne okazje. Piękna kolorystyka i różnorodność stylów główek kwiatowych pozwala stworzyć wyjątkowe ekskluzywne produkty. Natomiast sztuczne łodygi do bukietu są niezbędnym elementem do skomponowania wszelkiego rodzaju kompozycji ze sztucznych kwiatów. Aby urzeczywistnić najbardziej niezwykłe pomysły projektowe, współpraca z naszą hurtownią sztucznych kwiatów jest nieodzownym elementem. Możliwe jest znalezienie gotowego bukietu, który spełnia wszystkie wymagania i jest atrakcyjny zarówno pod względem ceny, jak i wzornictwa.

Hurtowa sprzedaż sztucznych kwiatów dla różnych firm

Układanie sztucznych kwiatów to świetna zabawa dla kreatywnych ludzi. Sztuczne bukiety kwiatowe, wianki, stroiki, dekoracje Wielkanocne, Bożonarodzeniowe, ślubne, komunijne, pogrzebowe, nie będą miały pełnego wyglądu bez zastosowania różnego rodzaju dodatków, gałązek kwiatowych i liści. Korzystając z naszego szerokiego asortymentu można zmieniać dowolną kompozycję kwiatową i nadać bukietowi, wiązance czy aranżacji pożądany kształt i objętość.

Sztuczne drzewka stają się atrakcją wnętrza domu, biura, hotelu, restauracji, centrum handlowego. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji i nawadniania a zachwycą przez wiele lat. Dzięki unikalnej technologii wytwarzania gwarantowana jest ich trwałość i maksymalne podobieństwo do ich naturalnych odpowiedników. Nasze sztuczne drzewka tworzą świąteczny nastrój o każdej porze roku i zdobią wnętrza zaaranżowane w dowolnym stylu.

Stały rozwój naszej hurtowni ze sztucznymi kwiatami i dekoracjami

Rozwój nowoczesnego biznesu z roku na rok pociąga za sobą coraz większe uzależnienie od struktur pomocniczych. Dlatego nasza firma uważa dziś za jeden z kluczowych punktów organizowania i rozwijania następujących obszarów działalności:

  • Wzmocnienie, rozbudowa i rozwój asortymentowy.
  • Kontynuacja rozwoju w zakresie wprowadzania do oferty produktów o nowym wzornictwie i nowych kierunkach.
  • Stała dostępność wymaganej ilości najpopularniejszego asortymentu.
  • Zapewnienie pakowania i wysyłki zamówionego towaru jak najszybciej i przy minimalnych kosztach.

Aby zapewnić prawidłowe działania w zakresie usług, nasza firma zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Kompetentni i przyjaźni specjaliści pomagają wybrać i wysłać towar w najlepszych warunkach. No i na koniec miły akcent – zapewniamy indywidualne podejście i korzystny system rabatów.